Étudiant en droit la vérité se trouve du côté des opprimés
Étudiant en droit

SINAN HOXHA-KONCERT MADHESHTOR NGA NIKOLLA MALAJ & SHKELZEN DELIJA-14/4/2012

Koncert organizuar nga Nikolla Malaj & Shkelzen Delija me rastin e pashkeve me 14 prill 2012 ne Athine,marrin pjese kengetaret me te preferuar te muzikes shqiptare nga te gjitha trevat e shqiperise, SINAN HOXHA, MAYA, EDUART DEMA,KITA CARAOSHI,GEZIM ZEFI,MURAT CAMA, ABEDIN SULAJ, Te drejtuar nga organisti i talentuar GOJARD KODRA, NE KLARINET ARTAN COBO DHE FERD MJESHTRI, sponsorat e kesaj mbremje madheshtore_TOP-ENERGYRADIO- www.topenergyradio.com- si dhe- KAFE BAR EMIGRANTI " SHKODER -tel/_6980074455 -- 6945521799

  • Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !