Pirro Çako & Xhensila Myrtezaj - Për një cast më ndali zemra, 100 VJET MUZIKE

Nata 7 LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco
Copyright TVKLAN

  • Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !