Créer un site internet

NoizY - Jena Mbreter (+ tekst )

Yeah.. yeaaaah


[Verse I]
Jam i ftum dhe nje here si special i nates
Si pidh some prap nkrye trradhes
Me kapuç n`kry prap me 50 veta
Noizy e ndez skenen sikur me kercit barreta
Ku i kom shqipet krejt uo uo uo...
A thu se lypim sherr kur vim na? jo poo...
I thom tjegllat po krisen
Bytht qaq t`fryme sa xhinsat po grisen
Ti je perfekt kadale kshu ka lezet
Sillu knej ferkohu leht, se shoqja jote don me dek
Ça po ta nin... sonte nuk ka kufi
Shishat keni ekstra.. femrat krejt tu u lepi
Na jena mbreter... kryesoret e ksaj nates
Fuck baba recods... suck dick-in asaj xhates haa...
I thom m`falni per Frengjishten
E ngatarroj kapak kur e miksoj me anglishten e kupton tiii?


[Chorus]
And I Drop it like it's hot... and I drop it like it's hot... and I drop it like it's hot
Na jena mbreter
And Drop it like it's hot... drop it like it's hot... from beggining to the end
Drop it like it's hot... non stop on the track
Drop it like it's hot... non stop on the mike
Drop it like it's hot... and I drop it like it's hot... and I drop it like it's hot and I... yeah.


[Verse II]
Jam çelsi atmosferes pa mu nuk ka gjallni
Jam I thjesht pa kollare kur vij knej kejt e nxij
Situaten.. ty t`boj mu desh
Ai ka ardh me ty the? Ai del prej veshesh
Nuk osht problem çdo gje nen kontrroll
Se deri kur ti dali flaka sdi me thon boll
I wind the gal dem he want them up,
I know that u lovein it when u bouncing on top
Dale dale.. noizy me rop shpie lale
Smokin' mariuana si Jamaica
Dale dale.. kalle kalle para se t`shkoj sahati
Femnen ta kapi nga posht krejt ta lagi
Pyte vet, pyte vet a eshte e vertet
I afrona ma ngat qyre qysh kyçet vet
Po habi.. po habitesh m`ka thon se m`ka inat
Kur vjen puna per shije noizy do met provu pak

Çe ta jap.. çe ta jap qiko çe ta jap.. yeah yeah yeah
o çe ta jap.. çe ta jap qiko çe çe ta jap.. hah yeah yeah


[Chorus]
And I Drop it like it's hot... and I drop it like it's hot... and I drop it like it's hot
Na jena mbreter
And Drop it like it's hot... drop it like it's hot... from beggining to the end
Drop it like it's hot... non stop on the track
Drop it like it's hot... non stop on the mic
Drop it like it's hot... and I drop it like it's hot... and I drop it like it's hot and I... yeah.


[Verse III]
M`erdhi radha me ja nis faleminderit kejt per zgjedhjen
N`qender t`vemendjes kryesori i ksaj mledhjes
Per tu çudit e di.. qysh as vete se di
Kan me t'thon ku vet qe ndodhem krejt e dine qe une kam hi Pavarsisht qe do bejne.. qe kishe som njohin
Dhe te tjere xhelozojne se prezencen nuk ma dojne
E di shoki me fal ktu kam ardh me t'prish pune
Ti ke ni per O.T.R.. kudo qe shkojne perdorin dhune
Por i ke ne banak duke porosit shampanj
Do rrim ne per cepe dhe gangsta e bajn
Dhe firrrrrrr po qohen me kercy se ju pelqen muzika
Kishe jo qe dojn me ardh ma ngat.. po kishe ju pelqen muzika
Ky tekst per mu m`fal nuk po t`shoh prej tymi
Ku e ki ftyren.. hajde merru me ket timin
Jam banal pak nga goja e di ja qifsha nenen
Por nese sonte qina bashk do t´dalim edhe ne enderr


[Chorus]
Jena mbreter.. Yeah
Drop it like it's hot... and I drop it like it's hot... and I drop it like it's hot
Na jena mbreter
And Drop it like it's hot... drop it like it's hot...from beggining to the end
Drop it like it's hot... non stop on the track
Drop it like it's hot... non stop on the mic
Drop it like it's hot... and I drop it like it's hot... and I drop it like it's hot and I... yeah.
  • Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !

Ajouter un commentaire