YLLI BAKA - Qaj Maro, 100 VJET MUZIKE

Nata 8 LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco Copyright TVKLAN

Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !