Étudiant en droit la vérité se trouve du côté des opprimés
Étudiant en droit

YLLI BAKA-ARTAN COBO-SA E DUA SHQIPERINE-KONCERT ORGANIZUAR NGA LUAN MIHA NE PIREA ATHINE-13/10/2012

Koncert organizuar nga Luan Miha,me rastin e 100 Vjetorit te Pavaresise dt.13 Tetor 2012 ne PIREA-ATHINE
Marin pjese yjet e muzikës popullore shqiptare;
YLLI BAKA, VERA LACI, BLERTA AGOLLI, ILIR SUKU(LIKJA) si dhe klarinetisti i mirënjohur ARTAN COBO .ne kitare Maksi Kuci
kamera VASIL TEREZIU tel/6978510972

  • Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !