Murat Gjoniku-ku e lam dhe ku na mbeti 2012 (HD)

Kenge e kenduar nga Murat Gjoniku Ah sa shum kam prit,sa shum jam merzit

  • Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !