Merita Halili & Raif Hyseni - Mitrovica

Teksti : Raif Hyseni
Muzika : Raif Hyseni
Orkestrimi : Raif Hyseni

Shum kenge e bukur me kengtaren shum mirenjohur shqiptaro-amerikane Merita Halili'n dhe burrin e saj me fis'harmonik Raif Hyseni nga Kosova !
  • Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !

Ajouter un commentaire