Xeni & Kastriot Tusha - S'paske pas nji pike meshire - PER ISUF MYZYRIN - live - 07 - [eCity.tk]

Shkelzen Jetishi (Xeni) dhe Kastriot Tusha ne koncertin e mbajtur ne Gjakove ne nder te Artistit te Popullit Usta ISUF MYZYRIT
07 - S'paske pas nji pike meshire
Shkarko falas ose Degjo kete kenge ne mp3 tek www.eCity.tk

  • Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !