Xeni & Kastriot Tusha - Kur pata nji lule te bukur - PER ISUF MYZYRIN - live - 10 - [eCity tk]

Shkelzen Jetishi (Xeni) dhe Kastriot Tusha ne koncertin e mbajtur ne Gjakove ne nder te Artistit te Popullit Usta ISUF MYZYRIT
10 - Kur pata nji lule te bukur
Shkarko falas ose Degjo kete kenge ne mp3 tek www.eCity.tk

  • Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !