Kastriot Tusha - Marga ime

Kenga dhe KOLONA ZANORE nga filmi shqiptar "TE SHOH NE SY"
Kompozim nga ALEKSANDER LALO kushtuar bashkeshortes se tij MARGA.

  • Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !