Étudiant en droit la vérité se trouve du côté des opprimés
Étudiant en droit

Irma dhe Eranda Libohova - Apokalips

Fitoi çmimin e dytë në festivalin e 38 të këngës në RTSH Muzika: Alfred Kacinari Teksti: Jorgo Papingji, Dhjetor 1999

  • Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !