ILIR SHAQIRI - Moj Evrope

www.besfort.tv -
Ilir Shaqiri Moj Evrope cideo nga filmi i regjisorit te njohur Isa Qosja dhe produksionit Mega Medium te Gani Iberdemaj ne vitet e 90-ta

  • Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !