Créer un site internet

Haxhi Maqellara - Malli per Dibren Time

Kenge nga solisti dibran Haxhi Maqellara kushtuar qytetit te Dibres se Madhe. Montazha dhe efektet realizohen nga Niku Production. Do te mbetesh e madhe ne zemer Dibra Jone. Zoti e bekofte Dibren inshallah."
  • Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !

Ajouter un commentaire