Flori - Tallava ( Official Video ) Entermedia & Fans

"Flori - Tallava"

Ta Lla Va
Videoklip i xhiruar dhe performuar nga Fansat, kënduar nga Flori Mumajesi

Falenderojmë të gjithë pjesëmarrësit në këtë projekt.

  • Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !