Leke Pecnikaj Recitali 12 (E vogla e nanes)

Leke Pecnikaj Koncerti Recital - Pjesa 12 Organizuar ne bashkepunim me Ansamblin e Kengeve dhe Valleve Popullore, ne Teatrin e Operas dhe Baletit me 22 Nentor 2009 Kenga - E vogla e nanes - Fatmira Brecani Per me shume video vizitoni: www.lekepecnikaj.com www.benialb.com

Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !