Étudiant en droit la vérité se trouve du côté des opprimés
Étudiant en droit

Leke Pecnikaj Recitali 11 (Ma ka lujt djali kapucin)

Leke Pecnikaj Koncerti Recital - Pjesa 11
Organizuar ne bashkepunim me Ansamblin e Kengeve dhe Valleve Popullore, ne Teatrin e Operas dhe Baletit me 22 Nentor 2009
Kenga - Ma ka lujt djali kapucin (duet me Fatmira Brecanin)
Per me shume video vizitoni:
www.lekepecnikaj.com
www.benialb.com

  • Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !