Fatmira Brecani T'Qofsha Fal Fisi i Kabashit

Titulli: Të Qofsha Falë Fisi i Kabashit Kendon: Fatmira Berqani. Teksti: Ndrec Mustafa. Mundesuan realizimin e kesaj kenge: Arben Frroku dhe Gezim Bala.

Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !