Étudiant en droit la vérité se trouve du côté des opprimés
Étudiant en droit

FATMIRA BRECANI KOLAZH MARTOJM ME TEMIRIN DJAL KUKSI TROPOJAN LIVE REC DJ JOLDI PER DASMA 2012

WEB http://djjoldi.wix.com/fier
WEB http://djjoldi.weebly.com/
lLIKE https://www.facebook.com/dj.joldi?ref=tn_tnmn
LIKE http://www.facebook.com/joldidj
LIKE http://www.facebook.com/fanpace?sk=wall
LIKE http://www.facebook.com/pages/Videoklipe-Muzik-Popullore-Te-Tabanit-Shqipetar-Nga-Dj-Joldi/153761584682829
LIKE http://www.facebook.com/pages/Fieri-Qyteti-I-Enderrave-Te-Mia/277514492265043
DJ JOLDI JU OFRON KAMERAMAN DHE DJ PER GEZIMET TUAJA FAMILJARE MUNDET TA NA GJENI NE FOTO STUDIO DHAMO FIER ALBANIA ADRESA PERBRI UNIVERSITETIT KRISTAL OSE FARMACIS NR 1 NR 2 NR 3 FIER ALBANIA.JU MIRPRESIM.. DJ JOLDI FIER NR CEL: 0692408641

  • Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !