ERMAL FEJZULLAHU - Të fala ke dhe nga unë (Prive Festive 2014) - KLANKOSOVA.tv

INSTAGRAM: http://instagram.com/klankosova FACEBOOK: http://www.facebook.com/KKosovaOfficial

Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !