Eli Fara - Sonatë {Teksti}

Çfarë kënge madhështore e kënduar nga 1 këngëtare madhështore.Kishte kaluar 1 kohë e gjatë qëkur e kisha dëgjuar për herë të fundit derisa e dëgjova 1 ditë tek " E Diela Shqiptare " në Klan TV.Dhe mendova, dreqi e hëngërt, pse mos ti bëj 1 video me tekst kësaj superkënge ?! Dhe ja ... e bëra. Shpresoj që të ju pëlqejë sadopak :)

Mund të më kontaktoni në Facebook: https://www.facebook.com/mirjanmehilli?ref=tn_tnmn

  • Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !