Luan Borova dhe Bujar Qamili.wmv

Luan Borova dhe Bujar Qamili bashkepunetore te sukseshem ne zhvillimin e kenges qytetare shkodrane.
Pjese nga Filmi " Shpirt i Perbashket" bashkeprodhim i Kastriot Faci dhe TV Rozafa me rastin e 5 vjetorit te ndarjes nga jeta te mjeshtrit Borova.
Premiera e ketij filmi u mbajt ne Kinema Milenium Shkoder me date 5 Korrik 2007.

  • Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !

Ajouter un commentaire

Vous utilisez un logiciel de type AdBlock, qui bloque le service de captchas publicitaires utilisé sur ce site. Pour pouvoir envoyer votre message, désactivez Adblock.