Étudiant en droit la vérité se trouve du côté des opprimés
Étudiant en droit

09. Arta Bajrami - Po Ta Dije

Official fanpage http://www.facebook.com/ArtaOfficial
Albumi "Exotic" gjendet ne shitje në të gjitha pikat e shitjes të autorizuara nga Eurolindi & ETC me kualitet te lartë studioje dhe çmim të volitshëm.

  • Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !