ALTIN MALO HAJDE DO VISH ME NE APO JO KLARINET XHEVAIR AKULLI DJ KETI VIDEO CLUB ALDESI 2013

http://www.facebook.com/videoclubaldesifieralbania
FRIENDS http://www.facebook.com/profile.php?i...
http://videoclubaldesifier-djketi.tk/ ..... DJ KETI VIDEO CLUB ALDESI CEL..0692667303 TEL..00355-034502741.........FIER...FRIE­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­NDS http://www.facebook.com/profile.php?i...
http://videoclubaldesifier-djketi.tk/
Video club Aldesi ju ofron: dvd,cd, filma te vjeter e te rinj nga me te fundit, aksion, horror, drame, komedi. Gjitchka ne shitje dhe me qera dhe me cmimet me konkuruese te tregut. Gjithashtu mos harroni dhe ofertat tona te perjavshme. Ne Videoclub Aldesi do te gjeni edhe DJ per festat dhe gezimet tuaja familjare. Ju mirpresim ne videoclub Aldesi, Lagjja 11Janari perball ish hotel Vjosa, Fier Copyright © 1996-2014 Video Klub Aldesi & Studio Oslo1™, All Rights Reserved.

  • Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !

Ajouter un commentaire

Vous utilisez un logiciel de type AdBlock, qui bloque le service de captchas publicitaires utilisé sur ce site. Pour pouvoir envoyer votre message, désactivez Adblock.