Alban Skenderaj - Rrufe ne qiell te hapur (Official Version,Lyrics)

ALBAN SKENDERAJ - RRUFE NE QIELL TE HAPUR Si t'ja dal Te pershkruaj kete ndjesi S'ka me fjale Kur humbet ne dashuri Nuk ka ilac qe te sheron Nuk ka force qe te ndalon Se une cdogje e bej per ty Dhe ti e di qe E jap dhe jeten per ty Do te vij dhe do te gjej Lule e fshehur ne lendine Une aromen ty ta ndjej Je ushqim per shpirtin tim Dhe nese do mbetem gjalle Pa imazhin tend ne sy Dije zemren ma ke marr Perjetesisht te perket ty Si rrufe Brenda gjoksit me godet S'di perse Asnje rregull nuk e pyet Dhe nuk ka ilac qe te sheron Nuk ka force qe te ndalon Se une cdogje e bej per ty Dhe ti e di qe E jap dhe jeten per ty Do te vij dhe do te gjej Lule e fshehur ne lendine Une aromen ty ta ndjej Je ushqim per shpirtin tim Dhe nese do mbetem gjalle Pa imazhin tend ne sy Dije zemren ma ke marr Perjetesisht te perket ty

  • Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !

Ajouter un commentaire

Vous utilisez un logiciel de type AdBlock, qui bloque le service de captchas publicitaires utilisé sur ce site. Pour pouvoir envoyer votre message, désactivez Adblock.