Alban Skenderaj - Nje here ne jete

Alban Skenderaj - Nje here ne jete me tekst Me sa duket ket nate do ta kujtoj me sa duket neser nje drit e re do te me zgjoj pse me thua te dua e pse e ndjej pse kur je ti me mua eren e saj me nuk e gjej reff ti je ajo qe po sfidon ate qe koha dot nuk po e sheron ti e di se qfare me mundon mua je ajo qe vjen 1 her ne jet sa dua te dua por ti e di se une nuk them aq leht te dua por je ajo qe vjen 1 her ne jet nje her ne jet me sa duket ket her sdo refuzzoj mesa duket tani zemren tende do ndaloj ti me thua te dua e une e ndjej dhe kur je ktu me mua ndjenjen dot nuk e genjen ti je ajo qe po ndriqon, po ndriqon aty ku dielli dot nuk po deperton reff 2x ti e di se qfare me mundon mua je ajo qe vjen 1 her ne jet sa dua te dua por ti e di se une nuk them aq leht te dua por je ajo qe vjen 1 her ne jet nje her ne jet

  • Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !

Ajouter un commentaire

Vous utilisez un logiciel de type AdBlock, qui bloque le service de captchas publicitaires utilisé sur ce site. Pour pouvoir envoyer votre message, désactivez Adblock.