Étudiant en droit la vérité se trouve du côté des opprimés
Étudiant en droit

Alban skenderaj-do jemi ne

Alban skenderaj-do jemi ne by Getooar!

Te gjitha kenget e albumit te ri "Melody" te Alban Skenderaj nga data 6 shtator mund ti gjeni ne faqen e internetit te iTunes. Kenget kushtojne vetem 99 cent dhe qualiteti i kengeve eshte shume i lart dhe versionet e plota i gjeni vetem aty. Poashtu edhe albumin e pare "Fllad ne Shkretetiere" bashke me kenge qe skan qen ne album.Te gjithe ata qe e vlersojne Albanin si artist dhe si njeri,- kjo eshte menyra per ta suportuar, qe muzika e tij te pasqyroi artin shqipetar gjithandej. HYNI NE ITUNES !

  • Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !