Aferdita Dreshaj - Qyteti hesht (Official Video HD)

" officialkosovamusic " prezeton Këngen: Aferdita Dreshaj - Qyteti hesht (Official Video në HD) - Deshironi dhe Shikoni me shum video klipe nga officialkosovamusic. Publikuar me 20.04.2012 e premtë. Ju deshiroj shikim te kendeshem. http://www.youtube.com/officialkosovamusic - TV Kanal Music ne YouTube ! Video Music by: officialkosovamusic

Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !