Aferdita Dreshaj - Eni ne Tergaja

Kenga e pare e Aferdites Dreshaj me 1998, ku i kendon vendit te bukur dhe pitoresk te Malsis - Tergajave (plazhit ne lumin Cem)

Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !