Moti ne Shqiperi dhe ne bote...

Per te pare motinkliko ketuose më mirë zgjidh qytetin këtu:

401 vota. Mesatarja e 1.25 të 5.

Komentet (87)

skoda cars
 • 1. skoda cars (website) | 07/07/2012

This is just the information I am finding everywhere.Me and my friend were arguing about an issue similar to this! Now I know that I was right.Thanks for the information you post. I just subscribe your blog. This is a nice blog.

networking Trix
 • 2. networking Trix (website) | 28/05/2012

Great article. this is my first visit to your blog. Thanks for posting a very good article

billypoole Info
 • 3. billypoole Info (website) | 28/05/2012

Thanks for the nice post.Its long time since I read a useful post like this.I'll bookmark it and read again.

shipregistration Dir
 • 4. shipregistration Dir (website) | 28/05/2012

Hi there! This post couldn’t be written any better! Reading through this post reminds me of my previous room mate! He always kept talking about this. I will forward this article to him. Pretty sure he will have a good read. Thank you for sharing!

Snapgroup Dir
 • 5. Snapgroup Dir (website) | 28/05/2012

I am positive my visitors will find that incredibly useful

criminal lawyers melbourne
 • 6. criminal lawyers melbourne (website) | 25/04/2012

I would like to thank you for the efforts you have made while writing this post. I am hoping for the best work of the same from you in future.

park city realestate
 • 7. park city realestate (website) | 24/04/2012

The Zune concentrates on being a Portable Media Player. Not a web browser. Not a game machine. Maybe in the future it'll do even better in those areas, but for now it's a fantastic way to organize and listen to your music and videos, and is without peer in that regard. The iPod's strengths are its web browsing and apps. If those sound more compelling, perhaps it is your best choice.

B3R@TT

oh sa shum e kam qef boren e bukur

berat

<3 <3 <3 <3 <3 :) :) :) <3

Simm's is playing poker!
 • 10. Simm's is playing poker! (website) | 11/02/2012

asdsad

Thanks samir for the $100 chips!
 • 11. Thanks samir for the $100 chips! | 17/12/2011

oh Nuk Po E Shof Un Kohen Si Osht Nee Maqedoni

smajo
 • 12. smajo | 05/12/2011

ishalla moti tjeter me bore se e kom shum qef

sekret
 • 13. sekret | 03/11/2011

si eshte moti ne pogradec .durres dhe tirane

sabrina
 • 14. sabrina | 16/10/2011

ishalla ne mot tjeter edhe ma nxet se qtash shum ftoft :P

 • 15. | 21/09/2011

tool steel
 • 16. tool steel (website) | 09/09/2011

thanks for share[b][/b]

 • 17. | 05/08/2011

ju pershendes jeni te mrekullushem qe ka mundsi me pas ma shum pyetje ne lidhje me histori faleminderit per mirkuptim ju pershendes te gjith shqiptart kudo qe jeni
per sa i perket revolucionit rus data juaj perkon me fillimin jo te pregjithshem te revolucionit rus , dhe
te me falesh dhe dicka te vogel ne lidhje me revolucionin francez: nuk eshte bere me 1789 por fillimet e tij i ka qe ne vitin 1778,ronaldo
 • 18. ronaldo (website) | 11/06/2011

[u][/u][i][/i]

edvin
 • 19. edvin | 30/05/2011

suada ckemi si po ia kalon mre???s
 • 20. | 15/05/2011

anesilas
 • 21. anesilas | 22/04/2011

aa

a
 • 22. a | 22/04/2011

aa

RAJNA
 • 23. RAJNA | 10/04/2011

RAJNA
 • 24. RAJNA | 10/04/2011

 • 25. | 10/04/2011

 • 26. | 10/04/2011

HJTYJFG
 • 27. HJTYJFG (website) | 14/01/2011

bukuroshi
 • 28. bukuroshi | 09/01/2011

hej qa po bani ajni mirehej qa po bani ajni mirehej qa po bani Agnihej qa po bani ajni mirehej qa po bani ajni mirehej qa po bani ajni mire mhej qa po bani ajni mirehej qa po bani ajni mirehej qa po bani ajni mirehej qa po bani ajni mirehej qa po bani Aniahej qa po bani ajni mirehej qa po bani ajni mirehej qa po bani ajni mire[b][/b] mirehej qa po bani Ania mireire

kaskaderi
 • 29. kaskaderi | 04/01/2011

QYSH I TREGON QORRI SHURDHANIT QE TE KA VDEKUR BABA>?

koraldo interisti
 • 30. koraldo interisti (website) | 25/12/2010

beeeeeeeeeeeeeeeee!!!

alisa
 • 31. alisa | 15/12/2010

gfbvbnbn
 • 32. gfbvbnbn (website) | 14/12/2010

xcvvggcgh

ajsa
 • 33. ajsa | 09/11/2010

dua te di motin per 10-11-10

ooffmm
 • 34. ooffmm (website) | 27/10/2010

17 14 a6

xhixhi
 • 35. xhixhi (website) | 22/10/2010

hej shkoni shkoni naten me flejt mos harroni

Miridon Bossi
 • 36. Miridon Bossi (website) | 21/10/2010

hej qa po bani ajni mire

xhixhi
 • 37. xhixhi (website) | 19/10/2010

a po vjeni te dajt

hbdsshn
 • 38. hbdsshn (website) | 18/10/2010

a mind ta di se si do ejte moti pprej 12.02.2010. deri me 20.13.20000

haahah
 • 39. haahah (website) | 18/10/2010

hej shkoni shkoni naten me flejt mos harroni

redi
 • 40. redi | 16/10/2010

a mund ta di se si do te jet moti nga data 17.10.2010 deri ne 15.11.2010

redi
 • 41. redi | 16/10/2010

a mund ta di se si do te jete moti per gjith muajin tetor

redi
 • 42. redi | 16/10/2010

a mund ta di se si do te jete moti per gjith muajin tetor

lopa

hej flej flej

ridvan
 • 44. ridvan | 06/10/2010

si edhte moti ne durrs javen qe vjen ?

ridvan
 • 45. ridvan | 06/10/2010

mun te me tregoni si do te jet moti ne durrs per daten 12.10.2010 ju lutem me ndimoni

kela
 • 46. kela | 23/09/2010

si esht moti ne durres prej 27 shtator deri 3 tetor

blerim
 • 47. blerim | 05/09/2010

si eshe moti ne durrs prej 10 shtatorite

arben krasniqi
 • 48. arben krasniqi | 02/09/2010

mundesisht nese ben ta dij kohen nga data 10 shtator e andej si dote jet?

xheni
 • 49. xheni | 30/08/2010

po du me dit motin me 6 shtator ta di ca me vesh per shkolle

Erjon
 • 50. Erjon | 29/07/2010

Dua ta di si ka me qen moti ne Velipoj prej dates 15.08.2010 deri me daten 25.08.2010.

valon
 • 51. valon | 28/07/2010

dua ta di motin ne durrs prei dates 01.08.2010 deri 10.08.2010

hysen
 • 52. hysen | 26/07/2010

po du me dit motin ne shengjin me 1 dhe te 2

tina

dua te di motin ne durres

Jehon
 • 54. Jehon | 24/07/2010

Si dot jet moti prej dates 26.07 deri me 31.07 t`lutem tregom

 • 55. | 16/07/2010

jena duke vdekur nga vapa

besnik
 • 56. besnik (website) | 11/07/2010

qysh esht moti ne durrs kaxllon

tringa
 • 57. tringa | 07/07/2010

po dua me dit qysh osht mooti prej dates 10 korik deri me 25 ne durres ju lutem me tregoni sa me shpejt :$

 • 58. | 01/07/2010

onjam aktrimi prej zvicrres dhe dua ta di moti ne durrs se si eshtedhe do qika qi jan te forta valla shum i kisha qi ok vetni se si tju duhna kallxonm okokok

 • 59. | 01/07/2010

une dua ta di motin ne durrs se si esht

 • 60. | 30/06/2010

dua te di per motin ne durrs se si do te jet prej dates 02.07.2010 e deri me daten 1.07.2010

 • 61. | 30/06/2010

dua te di per kohen se si do te jet prej dates 02.07.2010 e deri me daten 12.07.2010

 • 62. | 30/06/2010

dua ta di se si esht moti ne durrs prej dates 02.07.2010 deri ne daten 12.07.2010

be1
 • 63. be1 | 29/06/2010

dua te di se si është koha kit jav ne velipoj

adja
 • 64. adja | 29/06/2010

me tregoni si esht moti ne ket jav ne durrs ciaooooo

lina
 • 65. lina | 29/06/2010

me tregoni si esht moti ne dy javet e ardhshme
ne shqipri qaooo

ana
 • 66. ana | 28/06/2010

dua ta di motin gjat kesaj jave ne duress...

ana
 • 67. ana | 28/06/2010

dua ta di se si eshte moti ne ket jave

erlinda
 • 68. erlinda (website) | 27/06/2010

une dua te di motin ne durres me daten 7.1.2010

andrra
 • 69. andrra (website) | 26/06/2010

une dua ta di si eshte moti ne durrs neser te dielen me 27.6.2010

Besarta
 • 70. Besarta (website) | 26/06/2010

tung tung nga besarta mehmeti dua te di motin ne durres me daten 30.06.2010 deri me 10.07.2010

Stela
 • 71. Stela | 26/06/2010

Dua të dij motin në Shqipëri gjatë tërë javës pra, duke filluar që nga data, 27.06.2010!

jeta

qysh osht moti tash ne kto dit ne Shqiperi bre

antigona
 • 73. antigona | 25/06/2010

dua te di motin ne durres per javet e para te korrikut

fitim
 • 74. fitim | 21/06/2010

dua ta di motin ne durs 25.26.27.06.2010

 • 75. | 20/06/2010


 • 76. | 19/06/2010

une dua te di motin ne dures per 2 javet e ardhshme

aranit
 • 77. aranit (website) | 17/06/2010

enis
 • 78. enis | 27/01/2010

kur ka bore ne shkoder

kosovare
 • 79. kosovare | 27/01/2010

moti ne londer :

xh,lleshi
 • 80. xh,lleshi | 18/01/2010

qysh asht koba ne ks ne kit jav

kristi
 • 81. kristi | 07/01/2010

po kur do bjere debore ne korce?cdite?

 • 82. | 28/12/2009

 • 83. | 19/12/2009

shum keq asht ne sloveni[b][/b]

krisg
 • 84. krisg | 12/12/2009

Donika,ndiq faqen Parashikimi i Motit ne facebook,i jep per te gjith boten!

donika
 • 85. donika | 12/12/2009

dua ta di ne prishtin sa grad o me te 13 12 2009

robyy
 • 86. robyy | 06/12/2009

shum mir qeky web faqe i shkelqyer

qendrim
 • 87. qendrim (website) | 27/06/2009

ku jeni bre a bon me dit me qka esht neser

Shih më shumë komente

Shto një koment