STUDENTI I SË DREJTËS “ne jemi nën kushtetutën, por kushtetuta është ajo çfarë gjyqtarët thonë se është”. (charles evans hughes)
STUDENTI I SË DREJTËS

Moti ne Shqiperi dhe ne bote...

Per te pare motinkliko ketuose më mirë zgjidh qytetin këtu:

tirana

 • 401 vota. Mesatarja e 1.25 të 5.

Komentet

 • skoda cars
  This is just the information I am finding everywhere.Me and my friend were arguing about an issue similar to this! Now I know that I was right.Thanks for the information you post. I just subscribe your blog. This is a nice blog.
 • networking Trix
  Great article. this is my first visit to your blog. Thanks for posting a very good article
 • billypoole Info
  Thanks for the nice post.Its long time since I read a useful post like this.I'll bookmark it and read again.
 • shipregistration Dir
  Hi there! This post couldn’t be written any better! Reading through this post reminds me of my previous room mate! He always kept talking about this. I will forward this article to him. Pretty sure he will have a good read. Thank you for sharing!
 • Snapgroup Dir
  I am positive my visitors will find that incredibly useful
 • criminal lawyers melbourne
  I would like to thank you for the efforts you have made while writing this post. I am hoping for the best work of the same from you in future.
 • park city realestate
  The Zune concentrates on being a Portable Media Player. Not a web browser. Not a game machine. Maybe in the future it'll do even better in those areas, but for now it's a fantastic way to organize and listen to your music and videos, and is without peer in that regard. The iPod's strengths are its web browsing and apps. If those sound more compelling, perhaps it is your best choice.
 • B3R@TT
  oh sa shum e kam qef boren e bukur
 • berat
  • 9. berat Më 11/02/2012
  <3 <3 <3 <3 <3 :) :) :) <3
 • Simm's is playing poker!
  asdsad
 • Thanks samir for the $100 chips!
  • 11. Thanks samir for the $100 chips! Më 17/12/2011
  oh Nuk Po E Shof Un Kohen Si Osht Nee Maqedoni
 • smajo
  • 12. smajo Më 05/12/2011
  ishalla moti tjeter me bore se e kom shum qef
 • sekret
  • 13. sekret Më 03/11/2011
  si eshte moti ne pogradec .durres dhe tirane
 • sabrina
  • 14. sabrina Më 16/10/2011
  ishalla ne mot tjeter edhe ma nxet se qtash shum ftoft :P
  • 15. Më 21/09/2011
 • tool steel
  thanks for share[b][/b]
  • 17. Më 05/08/2011
  ju pershendes jeni te mrekullushem qe ka mundsi me pas ma shum pyetje ne lidhje me histori faleminderit per mirkuptim ju pershendes te gjith shqiptart kudo qe jeni
  per sa i perket revolucionit rus data juaj perkon me fillimin jo te pregjithshem te revolucionit rus , dhe
  te me falesh dhe dicka te vogel ne lidhje me revolucionin francez: nuk eshte bere me 1789 por fillimet e tij i ka qe ne vitin 1778, • ronaldo
 • edvin
  • 19. edvin Më 30/05/2011
  suada ckemi si po ia kalon mre???  s
  • 20. Më 15/05/2011
 • anesilas
  • 21. anesilas Më 22/04/2011
  aa
 • a
  • 22. a Më 22/04/2011
  aa
 • RAJNA
  • 23. RAJNA Më 10/04/2011
 • RAJNA
  • 24. RAJNA Më 10/04/2011
  • 25. Më 10/04/2011
  • 26. Më 10/04/2011
 • HJTYJFG
 • bukuroshi
  • 28. bukuroshi Më 09/01/2011
  hej qa po bani ajni mirehej qa po bani ajni mirehej qa po bani Agnihej qa po bani ajni mirehej qa po bani ajni mirehej qa po bani ajni mire mhej qa po bani ajni mirehej qa po bani ajni mirehej qa po bani ajni mirehej qa po bani ajni mirehej qa po bani Aniahej qa po bani ajni mirehej qa po bani ajni mirehej qa po bani ajni mire[b][/b] mirehej qa po bani Ania mireire
 • kaskaderi
  • 29. kaskaderi Më 04/01/2011
  QYSH I TREGON QORRI SHURDHANIT QE TE KA VDEKUR BABA>?
 • koraldo interisti
  beeeeeeeeeeeeeeeee!!!
 • alisa
  • 31. alisa Më 15/12/2010
 • gfbvbnbn
  xcvvggcgh
 • ajsa
  • 33. ajsa Më 09/11/2010
  dua te di motin per 10-11-10
 • ooffmm
  17 14 a6
 • xhixhi
  hej shkoni shkoni naten me flejt mos harroni
 • Miridon Bossi
  hej qa po bani ajni mire
 • xhixhi
  a po vjeni te dajt
 • hbdsshn
  a mind ta di se si do ejte moti pprej 12.02.2010. deri me 20.13.20000
 • haahah
  hej shkoni shkoni naten me flejt mos harroni
 • redi
  • 40. redi Më 16/10/2010
  a mund ta di se si do te jet moti nga data 17.10.2010 deri ne 15.11.2010
 • redi
  • 41. redi Më 16/10/2010
  a mund ta di se si do te jete moti per gjith muajin tetor
 • redi
  • 42. redi Më 16/10/2010
  a mund ta di se si do te jete moti per gjith muajin tetor
 • lopa
  • 43. lopa Më 16/10/2010
  hej flej flej
 • ridvan
  • 44. ridvan Më 06/10/2010
  si edhte moti ne durrs javen qe vjen ?
 • ridvan
  • 45. ridvan Më 06/10/2010
  mun te me tregoni si do te jet moti ne durrs per daten 12.10.2010 ju lutem me ndimoni
 • kela
  • 46. kela Më 23/09/2010
  si esht moti ne durres prej 27 shtator deri 3 tetor
 • blerim
  • 47. blerim Më 05/09/2010
  si eshe moti ne durrs prej 10 shtatorite
 • arben krasniqi
  • 48. arben krasniqi Më 02/09/2010
  mundesisht nese ben ta dij kohen nga data 10 shtator e andej si dote jet?
 • xheni
  • 49. xheni Më 30/08/2010
  po du me dit motin me 6 shtator ta di ca me vesh per shkolle
 • Erjon
  • 50. Erjon Më 29/07/2010
  Dua ta di si ka me qen moti ne Velipoj prej dates 15.08.2010 deri me daten 25.08.2010.
 • valon
  • 51. valon Më 28/07/2010
  dua ta di motin ne durrs prei dates 01.08.2010 deri 10.08.2010
 • hysen
  • 52. hysen Më 26/07/2010
  po du me dit motin ne shengjin me 1 dhe te 2
 • tina
  • 53. tina Më 25/07/2010
  dua te di motin ne durres
 • Jehon
  • 54. Jehon Më 24/07/2010
  Si dot jet moti prej dates 26.07 deri me 31.07 t`lutem tregom
  • 55. Më 16/07/2010
  jena duke vdekur nga vapa
 • besnik
  qysh esht moti ne durrs kaxllon
 • tringa
  • 57. tringa Më 07/07/2010
  po dua me dit qysh osht mooti prej dates 10 korik deri me 25 ne durres ju lutem me tregoni sa me shpejt :$
  • 58. Më 01/07/2010
  onjam aktrimi prej zvicrres dhe dua ta di moti ne durrs se si eshtedhe do qika qi jan te forta valla shum i kisha qi ok vetni se si tju duhna kallxonm okokok
  • 59. Më 01/07/2010
  une dua ta di motin ne durrs se si esht
  • 60. Më 30/06/2010
  dua te di per motin ne durrs se si do te jet prej dates 02.07.2010 e deri me daten 1.07.2010
  • 61. Më 30/06/2010
  dua te di per kohen se si do te jet prej dates 02.07.2010 e deri me daten 12.07.2010
  • 62. Më 30/06/2010
  dua ta di se si esht moti ne durrs prej dates 02.07.2010 deri ne daten 12.07.2010
 • be1
  • 63. be1 Më 29/06/2010
  dua te di se si është koha kit jav ne velipoj
 • adja
  • 64. adja Më 29/06/2010
  me tregoni si esht moti ne ket jav ne durrs ciaooooo
 • lina
  • 65. lina Më 29/06/2010
  me tregoni si esht moti ne dy javet e ardhshme
  ne shqipri qaooo
 • ana
  • 66. ana Më 28/06/2010
  dua ta di motin gjat kesaj jave ne duress...
 • ana
  • 67. ana Më 28/06/2010
  dua ta di se si eshte moti ne ket jave
 • erlinda
  une dua te di motin ne durres me daten 7.1.2010
 • andrra
  une dua ta di si eshte moti ne durrs neser te dielen me 27.6.2010
 • Besarta
  tung tung nga besarta mehmeti dua te di motin ne durres me daten 30.06.2010 deri me 10.07.2010
 • Stela
  • 71. Stela Më 26/06/2010
  Dua të dij motin në Shqipëri gjatë tërë javës pra, duke filluar që nga data, 27.06.2010!
 • jeta
  • 72. jeta Më 25/06/2010
  qysh osht moti tash ne kto dit ne Shqiperi bre
 • antigona
  • 73. antigona Më 25/06/2010
  dua te di motin ne durres per javet e para te korrikut
 • fitim
  • 74. fitim Më 21/06/2010
  dua ta di motin ne durs 25.26.27.06.2010
  • 75. Më 20/06/2010

  • 76. Më 19/06/2010
  une dua te di motin ne dures per 2 javet e ardhshme
 • aranit
 • enis
  • 78. enis Më 27/01/2010
  kur ka bore ne shkoder
 • kosovare
  • 79. kosovare Më 27/01/2010
  moti ne londer :
 • xh,lleshi
  • 80. xh,lleshi Më 18/01/2010
  qysh asht koba ne ks ne kit jav
 • kristi
  • 81. kristi Më 07/01/2010
  po kur do bjere debore ne korce?cdite?
  • 82. Më 28/12/2009
  • 83. Më 19/12/2009
  shum keq asht ne sloveni[b][/b]
 • krisg
  • 84. krisg Më 12/12/2009
  Donika,ndiq faqen Parashikimi i Motit ne facebook,i jep per te gjith boten!
 • donika
  • 85. donika Më 12/12/2009
  dua ta di ne prishtin sa grad o me te 13 12 2009
 • robyy
  • 86. robyy Më 06/12/2009
  shum mir qeky web faqe i shkelqyer
 • qendrim
  ku jeni bre a bon me dit me qka esht neser

Shih më shumë komente