Créer un site internet

SEKSIONI II Krime kundër jetës shkaktuar me Pakujdesi

Neni 85 Vrasja nga pakujdesia

Vrasja e kryer nga pakujdesia dënohet me gjobë ose me burgim gjer në pesë vjet.

Pjesa e posaçme

Dispozitë kalimtare dhe treguesi alfabetik i Kodit Penal
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Komentet

  • berkey

    1 berkey Më 28/11/2020

    Attractive part of content. I just stumbled upon your site and in accession capital to claim that I acquire in fact enjoyed account your weblog posts. Anyway I will be subscribing in your augment and even I fulfillment you get admission to constantly quickly.|

Shto një koment