Créer un site internet

KONCERTE SHQIPTARE NE GREQI-V LACI-A COBO-KAJRAFIL NE BAHCE-ORGANIZUAR NGA L.MIHA-13/10/2012

KONCERTE SHQIPTARE NE GREQI
Koncert organizuar nga Luan Miha,me rastin e 100 Vjetorit te Pavaresise dt.13 Tetor 2012 ne PIREA-ATHINE
Marin pjese yjet e muzikës popullore shqiptare;
YLLI BAKA, VERA LACI, BLERTA AGOLLI, ILIR SUKU(LIKJA) si dhe klarinetisti i mirënjohur ARTAN COBO .ne kitare Maksi Kuci
kamera VASIL TEREZIU
  • No ratings yet - be the first to rate this.

Add a comment