Sinan Vllasaliu - Bini djemtë e Kastriotit (2012)

Si quhet kjo kënge e kënduar nga Sinan Vllasaliu në emisionin VIPSHPIJA dhe kush e ka kënduar atë më parë?
Falminderit per ndihmë.
Pershendetje

  • No ratings yet - be the first to rate this.