PETRIT LULO DAJA NXIER NUSEN NE VALLE NGA DJ KETI VIDEO CLUB ALDESI FIER PER DASMA 2012

http://www.facebook.com/videoclubaldesifieralbania
FRIENDS http://www.facebook.com/profile.php?id=100000512085854
http://videoclubaldesifier-djketi.tk/
Video club Aldesi ju ofron: dvd,cd, filma te vjeter e te rinj nga me te fundit, aksion, horror, drame, komedi. Gjitchka ne shitje dhe me qera dhe me cmimet me konkuruese te tregut. Gjithashtu mos harroni dhe ofertat tona te perjavshme. Ne Videoclub Aldesi do te gjeni edhe DJ per festat dhe gezimet tuaja familjare. Ju mirpresim ne videoclub Aldesi, Lagjja 11Janari perball ish hotel Vjosa, Fier... tel--00355-034501681...
  • No ratings yet - be the first to rate this.

Add a comment