Irma Libohova dhe Frederik Ndoci - Jeto rininë

Një nga këngët që fitoi çmimin e tretë në festivalin e 27 të këngës në RTSH Muzika: Ardit Gjebrea Teksti: Zhuliana Jorganxhi, Dhjetor 1988

  • No ratings yet - be the first to rate this.