Créer un site internet

ALTIN MALO ALI PASHA SA QENGE RRITUR LIVE KLARINET XHEVAIR AKULLI DJ KETI FIER

Te drejtat mbrohen nga ANGJEL PRO
http://www.facebook.com/videoclubaldesifieralbania
FRIENDS http://www.facebook.com/profile.php?i...
..... DJ KETI VIDEO CLUB ALDESI CEL..0692667303 TEL..00355-034502741.........FIER...FRIE­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­NDS http://www.facebook.com/profile.php?i...
http://videoclubaldesifier-djketi.tk/
Video club Aldesi ju ofron: dvd,cd, filma te vjeter e te rinj nga me te fundit, aksion, horror, drame, komedi. Gjitchka ne shitje dhe me qera dhe me cmimet me konkuruese te tregut. Gjithashtu mos harroni dhe ofertat tona te perjavshme. Ne Videoclub Aldesi do te gjeni edhe DJ per festat dhe gezimet tuaja familjare. Ju mirpresim ne videoclub Aldesi, Lagjja 11Janari perball ish hotel Vjosa, Fier
Te drejtat mbrohen nga ANGJEL PRO
  • No ratings yet - be the first to rate this.

Add a comment