Zanfina ft Noizy - Po Sikur (Official Video HD) THE LEADER

Instagram : https://www.instagram.com/ZiniZin

LYRICS:
Po foli me keq ardhje per familjet shqiptare,
Keqkuptime tvogla perfundojn deri ne ndarje,
Femija do te rritet Edhe keto gjera do tI mbaj mend,
Dhe 1 dit urrejtjen do ta nxjerri kur nuk ka vend,

Kur fol per ju fol Edhe per veten time,
Sepse Jam ne situat ku se shoh femijen time,
Jan gabimet e rinis qe te vrasin Kur moshohesh,
Kshuqe venja gishtin kokes dhe mendo se cfar do t'bohesh,

Femra nuk poshtrohet esht nje qenie delikate,
E vetmja gje qe don esht rrespektin dashurin tate,
Ajo fmijet ty ti rrit dhe ti sheh Si syt e ballit,
Ta ben buken ta ben shtratin dhe rrobat ti ben gjith gati,

A do te pelqente nese do ishte nena jote,
Ndoshta motra ose mbase vajza jote,
Ska mo jo nuk ka mo ka ardh koha per ndryshim,
Do jem 1 djal Edhe vlla Edhe 1 prinder shum I mir,

Zanfina part:
Vendi Ku jetom ne, ka forc edhe vailence,
Ku femra do poshtrohet dhe gjithcka esht ok, por sikur te them ska mo si doni ju, por sikur tju them zban mo siç boni ju,
Zemra saj vec lendohet ndoshta ty te duket per qesh,
Ti diten brredh me shoket dhe sa her kur kthehesh ban stress,

Trego ku jan premtimet - qe mi dhe,
Ku ndodhet dashuria midis nesh,
Vajza po ma rritet dhe vet e sheh,
A do doje qe ti ndodhte cpo ndodh me ne,

Po sikur te - tjap 1 IDE
Nje Loj qe mduket fair
Ca do kishit bo ca do kishit bo

Po sikur te jet nena jote
Po
Sikur te jet motra jote,
Po
Sikur te jet vajza jote,
Ca do kishit bo ha?

(Rap part ll)
Nuk ka nevoj per dhun nese ke inteligjenc,
Nese ti nuk ke rrespekt dashuria me nuk vlen,
Ajo dor qe e perkdhel ajo dor prap e godet,
Ajo goj qe I thot te dua ajo goj me prap Si flet,

Cdo njeri n'ket tok ka periudha t'kqia,
Por kjo zdo t'thot qe t'ndahemi sa her t'na kap merzia,
Ai qe esht I fort ai duhet tjap kurajo,
Jo ti kthejm shpinen tjetrit dhe pse ndoshta ai ka fajet,

Gabimet jan njerzore ai kush fal esht me I zoti,
Inati nuk na duhet na dhuron vec pika loti,
Kshuqe veje nje buzqeshe ne fytyre Edhe ne zemer,
Per ti Then botes se ti e vlerson 1 femer

Jo ta kthesh ne skllav ose ne 1 sherbetore
Nese e perdor llogjiken je burri I sherbetores
nese ti e sheh Si engjell ose Sikur 1 mbretereshe,
Esht thjesht sepse ti e veten Si nje mbret,

  • Noch keine Rezension. Geben Sie die erste Bewertung ab!

Kommentar verfassen