IRMA & ERANDA LIBOHOVA - 1000 endrra, 100 VJET MUZIKE

100 VJET MUZIKE: LIVE NE TEATRIN E RTVKLAN NE KLANHD & TVKLAN Nje program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco. Nata 11 - Cmimet e para Copyright MEDIA 6

Keine Note. Seien Sie der Erste, der es geben!