Jura-Studentin
Jura-Studentin

YLLI BAKA NUSJA NE VALLE KOLAZH LIVE NGA DJKETI VIDEO CLUB ALDESI FIER PER DASMA 2012 2013

http://www.facebook.com/videoclubaldesifieralbania
FRIENDS http://www.facebook.com/profile.php?i...
http://videoclubaldesifier-djketi.tk/ ..... DJ KETI VIDEO CLUB ALDESI CEL..0692667303 TEL..00355-034502741.........FIER...FRIE­­­NDS http://www.facebook.com/profile.php?i...
http://videoclubaldesifier-djketi.tk/
Video club Aldesi ju ofron: dvd,cd, filma te vjeter e te rinj nga me te fundit, aksion, horror, drame, komedi. Gjitchka ne shitje dhe me qera dhe me cmimet me konkuruese te tregut. Gjithashtu mos harroni dhe ofertat tona te perjavshme. Ne Videoclub Aldesi do te gjeni edhe DJ per festat dhe gezimet tuaja familjare. Ju mirpresim ne videoclub Aldesi, Lagjja 11Janari perball ish hotel Vjosa, Fier

  • Noch keine Rezension. Geben Sie die erste Bewertung ab!