Arta Bajrami - Nese Ty (Ofical Video) 2010 + Teksti

Teksti:
Ti mir e din...
se pa ty nuk mundem me jetu,
ne mendje m'rrin...
kur je larg dhe nuk je me mu
Nje enderr... sa shum me shqeteson.
e kur un zgjohem, e shoh sa me mungon.

REf 2x :
Nese ty nje tjeter
te afrohet krejt rastesisht,
luft e 3 boterore
do te behet perfundimiisht

Smund te duroj, kur nuk je ne perqafimin tim,
beso shpirt pa ty jeta jo nuk ka kupton...
Nje enderr... sa shum me shqeteson!
e kur un zgjohem, e shoh sa me mungon...

REF 4x :
Nese ty nje tjeter
te afrohet krjet rastesisht,
luft e 3 botrore
do te behet perfundimiisht..
  • Noch keine Rezension. Geben Sie die erste Bewertung ab!

Kommentar verfassen