Armend Rexhepagiqi - Edhe nje here (me tekst)

Ka shume dite qe pikellimi me mban Si nje semundje e rende Qe bar nuk ka e s`me le te jetoj Ka shume dite qe rruget perhere na jane ndare E ditet e mija nete e mija kot une i harxhoj A ka ne bote kudo arsye per kete vuajtje O me beso se faj nuk kam qe forca po me le Se cdo dite e re me tregon se ishte e kote tere kjo pritja ime dhe mundi im dhe enderrat per dashuri Edhe nje here o vec edhe nje here Kenget qe i kendoj te kam o kujt te ja dhuroj Edhe nje here o vec edhe nje here Gjakun o prap ta ndez Veq nje mengjes me ty ta pres Edhe nje here o vec edhe nje here Te te takoj e vec nje cast gezimi ta jetoj me ty Edhe perhere ti mbylli syte ne kete rruge pa te vetmen dashuri Edhe nje here o mos te vdes pa t'pa, pa t'pa edhe nje here Vetem edhe nje here Dicka e rende sikur hyri ne mua Me shtrengon e po dhemb Ma mori sigurine nuk jam i njejti ai njeri Dhe cdo dite e re me tregon se ishte e kote tere kjo pritja ime dhe mundi im dhe enderrat per dashurin Edhe nje here o vec edhe nje here Te te takoj e veq nje cast gezimi ta jetoj me ty Edhe perhere ti mbylli syte ne kete rruge pa te vetmen dashuri Edhe nje here o mos te vdes pa t'pa, pa t'pa edhe nje here Vetem edhe nje here...

  • Noch keine Rezension. Geben Sie die erste Bewertung ab!

Kommentar verfassen

Sie verwenden eine Software vom Typ AdBlock, die den auf dieser Website verwendeten Captcha-Werbeservice blockiert. Um Ihre Nachricht zu senden, deaktivieren Sie Adblock.