Zysh Kela, profesorja më e votuar në Fakultetin e Drejtësisë

juridiksi Nga Më 16/03/2016 comment 5

Enkelejda Olldashi, bashkeshortja e Sokol Olldashit deputetit te ndjere te PD dhe nje nga personalitetet politike ne vend, është profesorja më e votuar në Fakultetin e Drejtësisë në një votim të zhvilluar në internet, nga Këshilli Rinor i Ambasadës Amerikane në Shqipëri. Shumë studentë kanë votuar për profesorët e tyre të preferuar, duke u nisur nga kritere si profesionalizmi, mënyra e transmetimit të dijeve, angazhimit dhe marrëdhenies korrekte me studentët.

Më të votuarit sipas Fakulteteve

Enkelajda OlldashiProfesorët më me shumë vota sipas Fakulteteve dhe degëve përkatëse janë:

FAKULTETI I DREJTËSISË: Prof. Asoc. Enkelejda OLLDASHI

FAKULTETI I EKONOMISË: Departamenti i Ekonomiksit, Prof. Dr. Tonin KOLA, Departamenti i Marketingut , Prof.Dr. Ilia KRISTO, Departamenti i Statistitikës dhe Informatikës së zbatuar, Prof. Dr. Bashkim RUSETI, Departamenti i Finances, Eni NUMANI.

FAKULTETI I HISTORISË DHE FILOLOGJISË, Departamenti i Gazetarisë, Prof. Dr. Artan FUGA.

FAKULTETI I SHKENCAVE SOCIALE: Departamenti i Sociologjisë, Prof. Edlira HAXHIYMERI, Departamenti i Psikologjisë, Dr. Skerdi ZAHAJ

FAKULTETI I MJEKËSISË, Dr. Learta KAKARRIQI

FAKULTETI I GJUHËVE TË HUAJA, Departamenti i Gjuhës Angleze, Dr. Albert SHEQI.

/citynews.al


Zysh Kela, profesorja më e votuar në Fakultetin e Drejtësisë

Posté par Studenti Juridikut sur mercredi 16 mars 2016

Albert Sheqi Learta Kakarriqi Skerdi Zahaj Edlira Haxhiymeri Artan Fuga Eni Numani Bashkim Ruseti Ilia Kristo Tonin Kola Enkelejda Olldashi zysh Këshilli Rinor i Ambasadës Amerikane votim Fakulteti i Drejtësisë pedagog mësues FD UT shkolla

 • 1 votë. Mesatarja e 5.00 të 5.

Komentet

 • Mathew

  1 Mathew Më 22/10/2020

  I'm not sure exactly why but this site is loading extremely
  slow for me. Is anyone else having this issue or is it
  a problem on my end? I'll check back later and see if the problem still
  exists.
 • Lora

  2 Lora Më 22/10/2020

  Quality content is the crucial to attract the people to pay a
  visit the site, that's what this web site is providing.
 • Adelaida

  3 Adelaida Më 22/10/2020

  It's awesome in favor of me to have a web page,
  which is beneficial in favor of my know-how.
  thanks admin
 • fortitudesys.com

  4 fortitudesys.com Më 22/10/2020

  Excellent, what a website it is! This weblog provides useful data to us, keep
  it up.
 • cdn.shopify.com

  5 cdn.shopify.com Më 22/10/2020

  Hi there, I would like to subscribe for this weblog to obtain hottest updates,
  therefore where can i do it please help out.

Shto një koment