Tifozët shqiptar, foto me pesëshen e Zvicrës

juridiksi Nga Më 11/09/2012 comment 0

folder_openSporti

Supporters albanais prendre des photos avec cinq joueurs albanais de la SuisseTifozët shqiptarë që kanë marrë rrugën drejt Luzernit për ta shikuar ndeshjen e nxehtë ndërmjet Zvicrës dhe Kombëtares shqiptare e kanë shfrytëzuar rastin ti takojnë nga afër edhe aktorët kryesor të kësaj mbrëmje.

Jo ata të Shqipërisë por pesëshen shqiptare që mbrojnë ngjyrat e Zvicrës.

Shumë tifozë të veshur kuqezi kanë bërë foto me Xherdan Shaqirin, Granitë Xhakën, Valon Behramin, Blerim Xhemjalin, Admir Mehmedin dhe trajnerin Ottmar Hitzfeld.

(Gazeta Express)

  • 1 votë. Mesatarja e 5.00 të 5.

Shto një koment