STUDENTI I SË DREJTËS “ne jemi nën kushtetutën, por kushtetuta është ajo çfarë gjyqtarët thonë se është”. (charles evans hughes)
STUDENTI I SË DREJTËS

Fanellë me shqiponjë për Rooneyn

Tashmë kemi raportuar gjerësisht për talentin shqiptar Shpresim Vulaj, që pati sukses në shown "Rooney: Street Striker". Ai zuri vendin e tretë dhe u bë i famshëm në Angli, pasi që emisioni u transmetua në televizionin kombëtar Sky.

E momenti që u la përshtypje të gjithëve ishte ai i dhurimit të fanellës me shqiponjë për yllin ndërkombëtar të futbollit, Wayne Rooney.

Kishte edhe të atillë që nuk e besuan, raporton portali Indeks.(albeu)

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Komentet