Parfumi Karolina Kurkova

Magjia dhe Glamour-i u një supermodelje ♥ Karolina Kurkova ♥.Një përbërje prej lulesh jasemini, tuberose, vanilje e ngrohtë dhe një aromë mjalti që të lë një mbresë të paharueshme

Kanditat për Duft★Stars

Parfumi që ju duhet!!!

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!