Créer un site internet

Në një ditë dorëhiqen katër prokurorë të rretheve

juridiksi Nga Më 10/03/2016 8

Aktualitet

Në një moment të papritur dhe me një vendim të beftë dy ditë më parë kanë dhënë dorëheqjen katër drejtues prokurorie në rrethe. Vendimarja e papritur ka ardhur pas kërkesës së kryeprokurorit Llalla, i cili mësohet se u ka kërkuar 4 drejtuevse të prokurorive, të dorëhiqen.

Prokuroria ShqiptareVendimi për lënin e detyrës, është marrë me konsensues ku katër drejtuesit mund të transferohen në Prokurorinë e Krimeve të Rënda. Bëhet fjalë për dorëheqjen e kryeprokurorit të Lezhës Përparim Vukaj.

Gjithashtu është dorëhequr Esmeralda Cami kryeprokurorja e Dibrës, Silvana Pani kryeprokuroria e Përmetit dhe Artan Shtrungza nga drejtimi i prokurorisë së Tropojës.

Të gjitha dorëheqjet janë bërë në një ditë. Ndërkohë mësohet se 4 prokurorë do lëvizin pranë Prokurorisë së Krimeve të Rënda, të cilët mund të komandohet nga kryeprokurori Llalla drejtues në këto prokurori. (F.T/shqiptarja.com)

Artan Shtrungza Silvana Pani Esmeralda Cami Përparim Vukaj emerim komandim doreheqje Lalla Adriatik Llalla Prokuroria e Pergjithshme ligj Kodi Penal gjykatë Prokuroria

 • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Komentet

 • berkey

  1 berkey Më 29/11/2020

  I’m not that much of a internet reader to be honest but your blogs really nice, keep it up! I'll go ahead and bookmark your site to come back later. All the best|
 • best web hosting

  2 best web hosting Më 31/08/2020

  Thanks in favor of sharing such a fastidious opinion, paragraph is fastidious, thats why i have read it fully
 • black mass

  3 black mass Më 31/08/2020

  Hi there! This is my 1st comment here so I just wanted to
  give a quick shout out and tell you I truly enjoy reading
  through your posts. Can you suggest any other blogs/websites/forums that
  deal with the same topics? Thanks!
 • cheap flights

  4 cheap flights Më 26/08/2020

  With havin so much content do you ever run into any problems of plagorism or copyright infringement?
  My blog has a lot of completely unique content I've either created myself or outsourced but it looks like
  a lot of it is popping it up all over the web without my agreement.

  Do you know any methods to help protect against content from
  being ripped off? I'd definitely appreciate it.
 • cheap flights

  5 cheap flights Më 24/08/2020

  This piece of writing is truly a good one it helps new web visitors, who are wishing in favor of blogging.
 • web hosting companies

  6 web hosting companies Më 14/08/2020

  I'd like to thank you for the efforts you have put in writing this blog.
  I am hoping to see the same high-grade blog posts by you later on as well.

  In truth, your creative writing abilities has motivated me
  to get my own, personal website now ;)
 • adreamoftrains web host

  7 adreamoftrains web host Më 11/08/2020

  Hey I am so grateful I found your weblog, I really
  found you by mistake, while I was researching on Google
  for something else, Anyhow I am here now and would just
  like to say thanks a lot for a marvelous post and a all round exciting blog (I also love the theme/design), I
  don't have time to browse it all at the moment but
  I have bookmarked it and also added in your RSS
  feeds, so when I have time I will be back to read more, Please do keep up the great work.
  adreamoftrains web hosting
 • web hosting sites

  8 web hosting sites Më 10/08/2020

  My relatives every time say that I am wasting my time here at web, except I know I am getting experience daily by
  reading thes nice articles.

Shto një koment